Březen 2011

Povídky + anketa

31. března 2011 v 11:12 | Almisa |  DENÍK - z mého života
Ahoj všichni,
tak mě napadlo, že bych mohla zkusit vymýšlet nějaké povídky. Co vy na to říkáte? Nemuselo by to být pouze z mého života, mohly by být i úplně vymyšlené. Aspoň byste tak mohli vidět a posoudit mou tvorbu - kdybyste chtěli.
Také byste mi mohli posílat své povídky a já bych je zde uveřejňovala, to ovšem záleží čistě na vás. Kdybyste měli nějaký nápad, můžete mi napsat do zpráv autorovi, pokud je to delší, možná by bylo lepší napsat mi přímo do mého e-mailu almisa@email.cz.
Budu moc ráda, když se k tomu vyjádříte anebo mi rovnou pošlete příspěvek. Děkuji.
Pac a pusu,
Vaše Almisa

Duchovní síla

25. března 2011 v 18:54 | Almisa |  Almisa
Už jste si někdy připadali, že k Vám šeptají stromy, příroda se radostně chvěje a vzduch je najednou bez smogu a prosycen štěstím?
Mohu Vám doporučit jednu věc. Až bude venku svítit sluníčko a vy se budete zase doma nudit, protože kamarádi odřeknou setkání, vyjděte ven a sedněte si na tu krásnou, špinavou zem. Nechte na sebe působit magii slunečních paprsků a nabijte se energií. Když se opravdu soustředěne zaposloucháte, brzy uslyšíte tichounké rozhovory, které mezi sebou příroda vede.
Nemyslete si, že se nudíte jenom vy. Ona také. Navíc každý strom musí zůstat i s kořeny v zemi, pokud chce přežít. Nemáme to tedy, my lidé, mnohem snazší?
Pac a pusu,
Vaše Almisa

Pocit

21. března 2011 v 21:12 | Almisa |  Almisa
Ahoj,
mám tolik pocitů, tolik krás, které okolo mě jsou. Žijí tady a jsou součásti mě i ostatních.
Ale jak je vyjádřit? Mohou vůbec slova stačit k tomu, abychom otevřeli své srdce? Nebo klíčem k srdci je něco jiného?
Pocit je letící peříčko. Je to náš soukromý život mimo vnímání ostatních. Chceme se tedy vůbec otevřít a nabídnout tak pohled přímo do sebe ostatním? Peříčko. Zažili jste ten pocit, kdy peříčko letí a letí a vy čekáte, až spadne, ale ono stejně plachtí vzduchem? A pak, pak to nevydržíte a zase jej zvednete. Stejné je to s pocity. Už padá, padá na ostatní, ale těsně před dopadem ho stejně zvedneme, neboť kdybychom ho nechali spadnout, už bychom se s ním nikdy nemuseli setkat.
Co je to tedy ten pocit? Jsem to já?
Vaše Almisa.

Malá anketa

16. března 2011 v 10:58 | Almisa |  Novinky ohledně příběhu
Přidávám maličkou anketu, ve které mi můžete vyjádřit svůj názor. Případně mi napište do zpráv pro autory :). (Pokud chcete napsat Nikol, Hance či jiné postavě, prosím taky tam. Heslo mají!) Děkuji.

O mém světě

16. března 2011 v 10:15 | Almisa |  Novinky ohledně příběhu
Zdravím všechny své příznivce.
Možná by Vás zajímalo, kde žiji. Město se jmenuje Deloop a je staré. Mnohem starší než pyramidy v Egyptě. Je totiž jen o málo mladší než lidstvo samo. Kouzlem se nám otevřela brána tohoto světa, abychom se mohli schovat před lidmi. Aby nezačala válka tak krvavá, že by všichni lidé zemřeli.
Mým mottem se stala jedna věta. Mám tolik lásek, že nevím, kde beru energii na to, abych je mohla milovat.
Můj život by nezasvěcený mohl pojmout jako jakousi prazvláštní fantasmagorii. Ano, je neuvěřitelný, ale pravdivý. Vydejte se se mnou ho prozkoumat! Můžete se o něm dočíst v jednom příběhu, který jsem napsala. Nevím, jestli se kdy dostane na veřejnost. Musím to ještě probrat s Radou. Oni si totiž nepřejí, abychom o našem světě říkali i jiným. Takže pšt!
Pokud se mi to podaří, napíšu Vám i o pokračování, které taktéž bylo krušné a pro některé možná i děsivé. Pro mě určitě. A věřím, že i pro mé nejbližší.
Miluji Vás, ale držte mi prosím palce v mém nadcházejícím životě.
Pac a pusu,
Almisa

Nikol

15. března 2011 v 21:55 | Almisa |  Nikol
Ahoj,
se psaním tohoto blogu také pomůže Nikol. Má opravdová kamarádka, která mě měla vždy skutečně ráda. Určitě zde dodá nějaké novinky z pozemského života, protože já už tam tolik času netrávím. Odešla jsem, ale ona zůstala, proto ví, co se kde šustne.
Chybí mi, ale takhle si budeme nablízku. A budeme nablízku také Vám.
Pokud Vás něco zajímá ohledně našeho života, nebojte se zeptat.
Vážně bych měla jít spát - hodina začátku nového školního života se kvapem blíží!
S pozdravem,
Almisa

Ahoj všem!

15. března 2011 v 19:27 | Almisa |  DENÍK - z mého života
Ahoj,
vítám Vás ve svém životě. Pokud si myslíte, že ho mám jednoduchý, mýlíte se. Mám ho stejně těžký jako ostatní. Možná vás zajímá, jak se můj příběh rozvíjí.
Začalo to jednoho normálního dne. Nebylo teplo, zima ani nijak jinak zvláštně, jak by se pro tento den hodilo. Ve večerních hodinách se mi však změnil život. Ještě jsem to nevěděla, ale bylo tomu tak. Navštívil mě Fihlasa. Krásný kluk se snědou pletí.
Tímto setkáním nabral můj život nového směru. Ocitla jsem se ve světě, kde ničemu nerozumím. Jestli ale máte zájem, můžete mi pomoci jej pochopit. A možná společně pochopíme i změnu mého jména z Monči na Almisu.
Nyní ale asi půjdu spát. Zítra mě čeká první den v mé nové škole!
Pac a pusu,
Vaše Almisa