Něco málo o mě

7. července 2011 v 14:16 | Almisa
Možná by vás zajímalo, kdo vlastně jsem. Inu dobrá. Ve skutečnosti se jmenuji Barbora a jsem narozena v září roku 1996. A ano, má postava je spjata i s jednou postavou v mé povídce.
Psát povídky začala už jako malá, snad v šesti nebo sedmi rocích. Jednu dobu jsem na tom byla závislá. V jedenácti letech jsem spolu se svou kamarádkou napsala fantasy o dvou dívkách, které byly nejlepší kamarádky a musely spolu řešit skutečně zapeklité problémy. Bylo to fantazy a obě nás to bavilo, ale já brzy přišla na to, že nejraději si všechno vymýšlím a tvořím sama. Tehdy jsem se dala do napsání Chilmag: Odkaz Ochranného kouzla. Začala jsem to psát ve dvanácti a brzy se přehoupla přes první stovku stran. A pak přes další a další! V prosinci roku 2010 byla povídka hotova a já netušila, co s ní. Až v červenci 2011 jsem se odhodlala a začala ji zveřejňovat na blogu, kde si ji může každý přečíst.
Nyní pracuji na dalším příběhu, který se již nebude zabývat fantazy. Bude to krátká novela s detektivním a mírně psychologickým podtextem - bude tedy pro starší čtenáře.
Doufám, že jsem vám zodpověděla aspoň některé dotazy, případně mi můžete napsat na můj email: almisa@email.cz. Ráda vám vše zodpovím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama